Sortiment zboží

There are no translations available.

 

    • KRBOVÉ VLOŽKY,VODNÍ KRBOVÉ VLOŽKY cca od 30 výrobců

 

V této kategorii vám můžeme trvale nabídnout nejčastěji poptávané typy krbových vložek. Krbová vložka je dominantou zařizované místnosti, snažíme se proto všem našim klientům nabídnout co nejširší výběr s přihlédnutím na maximální naplnění představ co do vzhledu, ale také s ohledem na nejlepší výsledek výhřevnosti, jednoduché údržby a bezpečného provozu. Veškerý sortiment dodáváme od výrobců, se kterými máme dlouhodobě velmi dobré zkušenosti, tedy se zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

 

    • KACHLOVÝ široký sortiment vzorků v 50 barvách glazur, dekorační kachle

 

Kachlová kamna jsou vynikajícím zdrojem sálavého příjemného tepla. Z naší nabídky mnoha barev glazur a dekoračních kachlů můžete vytvořit skutečně originální dominantu interiéru. Váš domov získá neopakovatelnou atmosféru a ráz útulnosti. Kachlová kamna pro vás realizujeme od dodávky až po kompletní realizaci. Doporučíme vám nejvhodnější typ pro ideální využití tepla s dlouhou zárukou životnosti. Můžeme vám rovněž nabídnout rekonstrukci a oživení kachlových kamen starších typů.

 

    • VEŠKERÉ KANMÁŘSKÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY šamot, pojící materiály, zdící materiály, spárovací hmoty atd..

 

Pro účely drobných oprav či rekonstrukce vám nabízíme kompletní sortiment kamnářského stavebního materiálu. V naší nabídce najdete veškeré specifické hmoty – šamot, pojiva, zdící materiály, spárovací hmoty… ke všem prostředkům vám doporučíme nejvhodnější způsob práce i uskladnění.

 

    • DOPLŇKY teplovzdušné rozvody, mřížky, krbové nářadí, čistící prostředky, kouřovody atd..

 

Naše portfolio zahrnuje i jednotlivé části krbů a kamen, která v průběhu užívání mohou vyžadovat výměnu – například teplovzdušné rozvody, mřížky. Ale také krbové nářadí pro snadnější údržbu a udržování ohniště. Od velmi jednoduchých sad vám můžeme nabídnout i nářadí ve velmi stylovém designu. Nabídka zahrnuje i speciální čisticí prostředky, kterými napomůžete perfektnímu vzhledu. V případě zájmu o zboží, které momentálně nemáme v nabídce, vám rádi zajistíme dodání v nejkratší lhůtě.